04 Temmuz 2020, Cumartesi 17:24

Babaya Gönderilebilecek En Güzel Mesajlar 2020

Babaya Gönderilebilecek En Güzel Mesajlar 2020

En Etkileyici Baba İle İlgili Sözler 

Bu yazımızda, babaya söylenebilecek en ilgi çekici sözler yer almaktadır. Siz de birbirinden güzel baba sözlerinden dilediğinizi seçerek sosyal medya hesaplarınızda yayınlayabilirsiniz. Değişik konularda en iyi sözler içeren sitemiz bu kez babaya anlamlı sözler, babaya duygu dolu mesajlar ile huzurlarınızdadır. Şimdi ‘babalar’ hakkında söylenmiş en ilginç, en etkileyici sözleri birlikte okuyalım.

 1. Artık yürümeyi öğrendim. Fakat hala düşmekten korkuyorum. Ellerimi bırakma baba!
 2. Bazı süper kahramanların pelerini yoktur. Onlara baba denir! Babalar oğullarının ilk kahramanıdır. Bir baba yüz evlada bakar da, yüz evlat bir babaya bakamaz.
 3. Solumun en rahat köşesinde bağdaş kuran adam! Varlığına Elhamdülillah canım babam.
 4. Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim.
 5. Bir adam sevdim, adam gibi adam! Hiç bırakmayan ve son zerresine kadar seven adam! Uzatmaya gerek yok o adam benim babam.
 6. Dünyanın en iyi babası sensin benim bir tanecik babam. Sen, dünyanın en iyi hikâye anlatan adamı ve en iyi huzur verensin. Sen benim gözümün nuru, en değerli parçamsın… Seni çok seviyorum benim aslan babam…
 7. Baba çınar ağacı gibidir. Meyvesi olmasa bile onun gölgesi yeter.
 8. Bir baba yüz evlada bakar da, yüz evlat bir babaya bakamaz.
 9. Sen bizim ulu çınarımız, sen bizim bitmez tükenmez umutlarımız, sen bizim can babamızsın. Yılların yorduğu canım babam seni çok seviyorum.
 10. Senin gibi bir babam olduğu için çok mutluyum ve seni her düşündüğümde daha da mutlu oluyorum. İyi ki varsın canım babam.
 11. Varsın gelmesin senden bana para, araba, olsun baba böyle yaşamakta yeter bana, sen dert etme helal kazanç kazanmayı öğrettin ya o yeter bana.
 12. Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek. Canım babam seni çok seviyorum.
 13. Annem bu dünyanın en şanslı insanı çünkü senin gibi bir kocası var. Ben bu dünyanın en şanslı insanıyım çünkü benim de senin gibi koca yürekli, sevgi kalpli bir babam var.
 14. Sesin öyle bir huzur veriyor ki babam, küçük bir çocuk gibi hikâyelerinde tekrar uykuya dalmak istiyorum. Yanında geçmişe dönüyorum ve seninle tekrar çocuklaşıyorum. Seni çok seviyorum… İyi ki varsın benim bir tanecik babam.
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT