Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bolluk, bereket ve şans artık el değiştiriyor! 26 Mayıs Pazar günlük burç yorumları

Mavi Kadın>Burç yorumları>Bolluk, bereket ve şans artık el değiştiriyor! 26 Mayıs Pazar günlük burç yorumları

Bugün bolluk, bereket, şans ve fırsatları gösteren gezegen Jüpiter İkizler burcuna geçiyor. 1 yıldan uzun süredir Boğa burcunda ilerleyen Jüpiter’in burç değiştirmesiyle fırsatların, bereketin yönü de değişiyor. Peki 26 Mayıs 2024 Pazar günü burçları neler bekliyor?

Bolluk, bereket ve şans artık el değiştiriyor! 26 Mayıs Pazar günlük burç yorumları

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Bugün bolluk, bereket, şans ve fırsatları gösteren gezegen Jüpiter İkizler burcuna geçiyor. 1 yıldan uzun süredir Boğa burcunda ilerleyen Jüpiter’in burç değiştirmesiyle fırsatların, bereketin yönü de değişiyor. Bu şanslı etkiden her burç yararlanacak elbette ama en şanslılar Koç, İkizler, Aslan, Terazi ve Kova burçları olacak. Ayrıca bugün Ay da Oğlak burcunda ilerliyor ve bakalım her burç hangi konularda etkileniyor.

26 Mayıs Koç ve Yükselen Koç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç; Sevgili Koçlar, Ay’ın Oğlak burcundaki transitiyle aklınız fikriniz, kariyerinizde, iş yerinizde olabilir. İşinizdeki sorumluluklarınızı daha kolaylıkla yönetebilir, patronlarınızı ilişkilerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Birkaç günlük süreçte her zamankinden daha sabırlı davranabilirsiniz. Jüpiter’in İkizler burcuna geçmesiyle de iletişimle ilgili her konu, ticaret, medya, yakın çevrenizle ilgili konularda fırsatlar önünüze çıkabilir.

26 Mayıs Boğa ve Yükselen Boğa Yorumu

Boğa ve Yükselen Boğa; Sevgili Boğalar, siz de her zamankinden daha geniş düşünceli, yeni fikirlere daha açık hissedebilirsiniz kendinizi. Yükseköğrenim kurumları, medya, hukuksal konularla ilgili süreçleriniz varsa onlar da gündeminize gelebilir bugünlerde. Jüpiter’in İkizler burcuna geçmesi size farklı para kazanma yöntemleri, kazandığınız parayı artırmanın yollarıyla ilgili yeni kapılar açabilir, para size gelmek isteyecek.

26 Mayıs İkizler ve Yükselen İkizler Yorumu

İkizler ve Yükselen İkizler; Sevgili İkizler, daha yüzeysel olan bakış açınız bugünlerde çok daha derin olabilir, sezgileriniz de yükselebilir. Bankalar, yatırımlar, krediler, alım, satım, miras gibi konularla ilgili süreçleriniz gündeminize gelebilir. Yalnız daha şüpheci ve kontrolcü olmaya da yatkın olabilirsiniz. Jüpiter’in sizin burcunuza geçmesiyle gökyüzü size hayatınızı değiştirecek güzellikler, şans sunuyor, dış görünüşünüzle de tüm gözler size çevriliyor.

26 Mayıs Yengeç  ve Yükselen Yengeç Yorumu

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Sevgili Yengeçler, işbirliği yapma, ortaklıklar, danışmanlıklar, ilişkilerinizin tamamı, evliliğiniz, birlikteliğinizle ilgili daha ciddi, sağlam adımlar söz konusu olabilir. Belki birilerine danışmak isteyebilirsiniz, her şeyi daha tarafsız ve adil bir şekilde değerlendirme potansiyeliniz de artabilir. Jüpiter İkizler transitiyle; kendinizi dinlemek, içinizdeki pek de görmediğiniz yeteneklerinizi keşfetmek, ruhsal olarak iyi hissetmek oldukça kolay olacak sizin için.

26 Mayıs Aslan ve Yükselen Aslan Yorumu

Aslan ve Yükselen Aslan: Sevgili Aslanlar, evinizde, işinizde, özel hayatınızda dağınık kalmış ne var ne yoksa sorumluluk duygusuyla birlikte toparlamak isteyebilirsiniz. Normalde size sıkıcı gelecek şeylere de şaşırtıcı bir şekilde el atmak isteyebilirsiniz. Günlük rutinlerinizi gözden geçirebilir, sağlıklı yaşam adına adımlar atabilirsiniz. Jüpiter’in İkizler burcuna geçmesi ise sizi ortamların yıldızı haline getiriyor, hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

26 Mayıs Başak  ve Yükselen Başak Yorumu

Başak ve Yükselen Başak: Sevgili Başaklar, kendinizi her zamankinden daha keyifli hissedebilirsiniz. Özel hayatınız, çocuklarınız, yatırımlarınızla ilgili konulara daha fazla önem verebilirsiniz. Biraz daha göz önünde olmak isteyebilirsiniz, yaptıklarınızın ya da yeteneklerinizin övülmesi de sizi oldukça mutlu edebilir. İkizler burcuna geçiş yapan Jüpiter ise sizi kariyeriniz, iş yaşamınız konusunda destekliyor. Terfi, kendi işinizi kurma, iş arayanların iş bulması için en güzel zamanlar.

26 Mayıs Terazi ve Yükselen Terazi Yorumu

Terazi ve Yükselen Terazi: Sevgili Teraziler, aileniz, sevdikleriniz ile zaman geçirmek, çocukluğunuzun, gençliğinizin vs. geçtiği yerleri görmek ya da düşünmek sizi daha mutlu edebilir. Kendinizi güvende hissetme ihtiyacınız da artabileceğinden evinizde daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz, tam bir aile günü sizin için. Jüpiter İkizler transitiyle de, hukuki konular, akademik konular, yurt dışıyla ilgili konularda en şanslı burç siz olacaksınız.

26 Mayıs Akrep ve Yükselen Akrep Yorumu

Akrep ve Yükselen Akrep: Sevgili Akrepler, iletişim trafiğinizin arttığı, kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın çevreniz ile daha fazla zaman geçirmek istediğiniz bir süreç olabilir. Ticaret, eğitim, kısa seyahatlerle ilgili süreçleriniz varsa gündeminize gelebilir, bu konulardaki sorumluluklarınız ön plana çıkabilir. Enerjiniz daha yüksek olabilir. İkizler burcunda ilerlemeye başlayan Jüpiter size, yatırımlarınız, bankalarla ilgili konular, gelir ve gider dengenizle ilgili şans kapısını açıyor.

26 Mayıs Yay ve Yükselen Yay Yorumu

Yay ve Yükselen Yay: Sevgili Yaylar, maddi konular, kazandığınız para, sizin için değerli olan konulara yönelmek isteyebilir, bu konulardaki sorumluluklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Maddi ve dünyevi konular daha fazla ön plana çıkabilir, kendinizi daha değerli hissetmek isteyebilirsiniz. Jüpiter’in İkizler burcu transitiyle, ilişkiler, evlilik konularında en şanslı burç siz olabilirsiniz, bu sene bekar Yay kalmayabilir. Ortaklıklarla ilgili de fırsatlar yakalayabilirsiniz.

26 Mayıs Oğlak ve Yükselen Oğlak Yorumu

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sevgili Oğlaklar, kendiniz, duruşunuz, görünüşünüz, insanların gözündeki imajınızla ilgili konulara daha ciddi bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Hedefleriniz ön plana çıkabilir, kendinizi ispat etmek için uğraşmak isteyebilirsiniz. Yalnız biraz fazla alıngan olabilirsiniz bugün, her şeyi üzerinize alınmayın. İkizler burcuna geçen Jüpiter ise size, hayat düzeniniz, sağlığınız, günlük işleriniz, birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili konularda güzellikler sunabilir.

26 Mayıs Kova ve Yükselen Kova Yorumu

Kova ve Yükselen Kova: Sevgili Kovalar,  her zamanki sosyalliğinizin aksine kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Kalabalık ortamlar size çok da çekici gelmeyebilir, göz önünde olmak istemeyebilirsiniz. Enerjiniz düşmüş, kendinizi eliniz kolunuz bağlı gibi de hissedebilirsiniz. Size kendinizi iyi hissettirecek şeylerle enerjinizi yükseltmeye dikkat edebilirsiniz. Jüpiter’in İkizler burcuna geçmesiyle de; aşk, hayattan keyif, alma, çocuklarla ilgili süreçlerinizde fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

26 Mayıs Balık ve Yükselen Balık Yorumu

Balık ve Yükselen Balık: Sevgili Balıklar, siz de her zamankinden çok sosyalleşmek, arkadaşlarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Yeni düşüncelere, farklı insanlara, o güne dek denemediğiniz şeylere,  size yabancı gelen konulara merak duyabilirsiniz. İkizler burcunda ilerlemeye başlayan Jüpiter ise size, aileniz, eviniz, ebeveynleriniz, özel hayatınız, gayrimenkullerinizle ilgili şans getirebilir. Ev ya da arsa/toprak alma gibi bir planınız varsa karşınıza fırsatlar çıkabilir. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...