Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bugün akşam saatlerine dikkat! Beklenmeyen olaylar olabilir.. 25 Haziran Salı günlük burç yorumları

Mavi Kadın>Burç yorumları>Bugün akşam saatlerine dikkat! Beklenmeyen olaylar olabilir.. 25 Haziran Salı günlük burç yorumları

Bugün yeniliklere açık olacağız ve yeni deneyimlerle hayatımızı daha renkli hale getireceğiz. Akşam saatlerinde ise beklenmeyen kötü sürprizlere karşı hazır olun. 25 Haziran Salı 2024 günlük burç yorumlarını Astrolog Nur Sezin Bayındır yazdı.

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Ay Kova burcunda ilerlerken biz de kendimizi biraz daha özgürlüğümüze düşkün hissedebiliriz. Her zamankinden farklı bir şeyler yapmak, yeni yerlere gitmek isteyebiliriz. Arkadaşlarımızla bir araya gelmek, sosyalleşmek, toplumsal konulara yönelmek, teknolojiyle ilgili işlerimizi yapmak için de güzel bir gündeyiz.

Akşama doğru ruhsal anlamda yaralarımızı sarmak, kendimize ya da sevdiklerimize şifa olmak için güzel etkiler söz konusu. Akşam saatlerinde ise beklemediğimiz durumlarla, olaylarla karşılaşabilir, planlarımızı değiştirmek durumunda kalabiliriz.

25 Haziran Koç ve Yükselen Koç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç; Çok sosyal olmak isteyeceğiniz, farklı ve yeni şeyler deneyimlemenin size daha da cazip geleceği bir gün sizin için Sevgili Koçlar. Zaten hareketli olan yapınız bugün daha da hareketlenebilir, sosyal kelebek olabilirsiniz. Akşamüzeri belki de arkadaşlarınıza destek olabilir, onların kendisini daha iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz yalnız akşam saatlerinde planlarınız değişebilir.

25 Haziran Boğa ve Yükselen Boğa Yorumu

Boğa ve Yükselen Boğa: İş yaşamınızın, kariyerinizin sizin için daha ön plana çıkması söz konusu bugün Sevgili Boğalar. İş yerinde farklı projeler, yeni sorumluluklar almak sizi heyecanlandırabilir, kendinizi ispat etmek, üstlerinizin dikkatini çekmek de isteyebilirsiniz. Günün ikinci yarısında işbirlikleri, orta yolu bulmak daha kolay olabilir ancak akşam iş yerinde beklemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

25 Haziran İkizler ve Yükselen İkizler Yorumu

İkizler ve Yükselen İkizler: Zaten var olan bir şeyler öğrenme isteğiniz daha da artabilir Sevgili İkizler. Yeni eğitimler, insanlar, farklı kültürler ve ortamlar size oldukça cazip gelebilir. Eğitimler, seyahatler planlamak isteyebilirsiniz, kendinizi oldukça heyecanlı hissedebilir, hayata dair planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Akşam saatlerini ise yeniden organize etmek durumunda kalabilirsiniz.

25 Haziran Yengeç ve Yükselen Yengeç Yorumu

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Kuvvetli olan sezgileriniz daha da güçlenebilir, kendinizi daha tutkulu hissedebilirsiniz, olayları derinlemesine gözlemlemek isteyebilirsiniz Sevgili Yengeçler. Krediler, bankalar, yatırımlar, vergiler, alacak vereceklerle ilgili konular da ön plana çıkabilir bugün. Ancak özellikle akşam saatlerinde yatırımlarınızla ilgili planlamadığınız durumlar söz konusu olabilir.

25 Haziran Aslan ve Yükselen Aslan Yorumu

Aslan ve Yükselen Aslan: İlişkileriniz, ortaklıklarınız, evliliğiniz, danışmanlıklar ilgili konular ön plana çıkabilir bugün Sevgili Aslanlar. Her zamankinden daha fazla orta yolu bulma, empati yapma, tarafsız davranma isteğiniz olabilir. Özellikle akşamüzeri size danışanlara yol gösterebilir, destek olabilirsiniz; akşam ise ortaklıklar ya da birlikteliğinizle ilgili konularda sizi biraz zorlayabilir. 

25 Haziran Başak ve Yükselen Başak Yorumu

Başak ve Yükselen Başak: Zaten var olan bir şeyleri düzenleme, derleme toplama, temizleme arzunuz daha da artabilir. Gündelik işleriniz, rutinleriniz, sağlığınızla ilgili konularda daha da hassas olabilirsiniz. Detaylar, hatalar da daha fazla dikkatinizi çekebilir. Her şeyi düzenlemeye, kontrol etmeye çalışırken kendinizi çok yormamaya, eleştiri yaparken de daha yumuşak olmaya dikkat edebilirsiniz.

25 Haziran Terazi ve Yükselen Terazi Yorumu

Terazi ve Yükselen Terazi: Kendinizi daha mutlu, hayat dolu, keyifli hissedebilirsiniz Sevgili Teraziler. Aşk, flört, hobileriniz, çocuklarınız, yatırımlarınızla ilgili konular ön plana çıkabilir. Bugün kendinizi şımartmak da isteyebilirsiniz, yetenek gerektiren konulara yönelebilirsiniz. Akşamüzeri çocuklarınız ya da sevdiğiniz kişiyle ilişkinizi iyileştirmek için oldukça güzel etkiler söz konusu olabilir.

25 Haziran Akrep ve Yükselen Akrep Yorumu

Akrep ve Yükselen Akrep; Eviniz, aileniz, ebeveynleriniz, gayrimenkullerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir Sevgili Akrepler. Kendinizi daha fazla güvende hissetmek isteyebilirsiniz, belki evinizde bazı yenilikler, değişiklikler yapmak da size cazip gelebilir, geçmişe bir özlem hissedebilirsiniz. Yalnız akşam saatlerinde evle ya da ailenizle ilgili beklemediğiniz durumlar da söz konusu olabilir.

25 Haziran Yay ve Yükselen Yay Yorumu

Yay ve Yükselen Yay: Yakın çevreniz, kuzenleriniz, kardeşleriniz ile birlikte farklı şeyler yapmak, farklı yerlere gitmek sizi mutlu edebilir bugün Sevgili Yaylar. Devamlı bir iletişim trafiğinde olabilirsiniz, hızlı kararlar alabilir, yerinizde pek de durmak istemeyebilirsiniz. Yakın çevrenize destek olabileceğiniz bir gün aynı zamanda ancak akşam saatlerinde bazı ufak tatsızlıklar yaşanabilir.

25 Haziran Oğlak ve Yükselen Oğlak Yorumu

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Kazandığınız para, finansal durumunuz, değer verdiğiniz konular hayatınızda ön plana çıkabilir bugün Sevgili Oğlaklar. Özellikle iş yerinde kendinizi daha da kabul ettirmek isteyebilirsiniz, önemsendiğinizi görmek de hoşunuza gidebilir. Sizin için değerli olan kişilere cesaret verebilirsiniz ya da onlar sizi motive edebilir sadece akşam saatlerinde beklenmedik şeyler yaşanabilir.

25 Haziran Kova ve Yükselen Kova Yorumu

Kova ve Yükselen Kova; Hayattaki hedefleriniz, istekleriniz, sizi motive eden şeylere yönelebilirsiniz bugün Sevgili Kovalar. Görüntünüzle, imajınızla ilgili yeni şeyler denemek isteyebilirsiniz. Her zamankinden daha fazla kendiniz odaklı olabilirsiniz. Kendinizi biraz daha hassas ve gergin de hissedebilirsiniz, akşam saatlerinde özellikle görüntünüzle ilgili değişikliklere pek girmeyin.

25 Haziran Balık ve Yükselen Balık Yorumu

Balık ve Yükselen Balık: Kendinizle baş başa kalmaya ihtiyaç duyacağınız, kalabalıkların size pek de keyif vermeyeceği bir gün olabilir Sevgili Balıklar. Sezgileriniz iyice artabilir, yetenek ve ilham gerektiren işlerde, konularda oldukça başarılı olabilirsiniz. Gerçeklerden çok uzaklaşmamaya ya da kendinizi olumsuz düşüncelere bırakmamaya dikkat edebilirsiniz akşam saatlerinde.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...