Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bugün kadersel eşimiz her an her yerde karşımıza çıkabilir! 25 Nisan Perşembe günlük burç yorumları

Mavi Kadın>Burç yorumları>Bugün kadersel eşimiz her an her yerde karşımıza çıkabilir! 25 Nisan Perşembe günlük burç yorumları

Zorlu bir hafta yaşarken bugün güzel bir haberim var. Gökyüzündeki Vertex destekli Güneş Juno güzel açısı, kadersel partnerimizle yine kadersel bir şekilde karşılaşma fırsatı veriyor bize bugün. Aynı hedeflere sahip olduğumuz, güven ve sevgi üzerine kurulmuş bir ilişki yaşayabileceğimiz kişi bugün her an karşımıza çıkabilir. Özellikle Boğa, Başak ve Akrep burçları biraz daha şanslı ancak her burç bu güzel etkiden yararlanıyor bugün. İşte 25 Nisan Perşembe günlük burç yorumları...

Bugün kadersel eşimiz her an her yerde karşımıza çıkabilir! 25 Nisan Perşembe günlük burç yorumları

ASTROLOG NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN 

Kadersel partnerimizle yine kadersel bir şekilde karşılaşma fırsatı bugün karşımıza çıkabilir. Güven ve sevgi üzerine ilişki yaşayabileceğimiz kişiyle bugün tanışabiliriz. Boğa, Başak ve Akrep burçları biraz daha şanslı olsa da her burç bu durumdan güzel bir şekilde etkilenecek. 

25 Nisan Koç ve Yükselen Koç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç; Öğle saatleri yatırımlar, vergiler vs. ile ilgili biraz zorlayıcı olabilir bugün Sevgili Koçlar. Akşam saatlerinde ise psikolojik olarak, ruhsal olarak kendinizi oldukça iyi hissedebilirsiniz, maneviyat ya da ruhsal çalışmalar için mutlaka zaman ayırın. Eğer yalnızsanız bugün iş çevreniz aracılığıyla karşınıza çıkan kişilere dikkatli bakın, kadersel eşinizle tanışabilirsiniz.

25 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa Yorumu

Boğa ve Yükselen Boğa; Yalnız olan Sevgili Boğalar, bugün sanatsal aktivitelere katılmak, eğlenceli ya da gençlerle ilgili ortamlarda bulunmak size kadersel partnerinizle tanışma imkanı verebilir. Öğle saatlerinde ortaklıklar, anlaşmalar, orta yolu bulmakla ilgili konularda biraz zorlanabilirsiniz. Akşam saatleri de arkadaşlarınızla yaratıcı bir şeyler yapmak için oldukça güzel.

25 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler Yorumu

İkizler ve Yükselen İkizler; Öğle saatlerinde kendinizi biraz bunalmış, içiniz sıkılmış gibi hissedebilirsiniz Sevgili İkizler, bağışıklığınızı desteklemeniz de iyi olabilir. Akşam saatleri ise kariyeriniz, iş hayatınızla ilgili bazı adımları atacak motivasyonu bulabilir, oldukça yaratıcı düşünebilirsiniz. Bekar olan İkizler, ev alışverişi sırasında ya da aileden birilerinin vesilesi ile hayat arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz bugün.

25 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç Yorumu

Yengeç ve Yükselen Yengeç; Sevgili Yengeçler, öğle saatleri özel hayatınız, varsa çocuklarınız ya da riskli yatırımlarınızla ilgili konularda biraz zorlayabilir. Akşam saatlerinde, hayata bakış açınız, inançlarınızla ilgili güzel farkındalıklar yaşayabilirsiniz, ruhunuza iyi gelecek şeylere zaman ayırın. Bekar Yengeçler için, yakın çevreniz, internet veya eğitimler aracılığıyla bir tanışma olabilir.

25 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan Yorumu

Aslan ve Yükselen Aslan; Yalnız olan Aslan burçları bugün finansal, maddi konularla ilgili bulunduğunuz yerler belki de size kadersel eşinizi tanıma fırsatı getirebilir. Öğle saatlerinde aileniz, ev yaşamınız ya da gayrimenkulleriniz ile ilgili bazı gerginlikler söz konusu olabilir. Akşam saatleri ise bunu telafi ederek yatırımlarınızla ilgili konularda size güzel adımlar için fırsat veriyor.

25 Nisan Başak ve Yükselen Başak Yorumu

Başak ve Yükselen Başak; Sevgili Bekar Başaklar, hayatınızın merkezi haline getirebileceğiniz birisiyle sizi motive eden bir şeyler yaparken tanışma ihtimaliniz var bugün. Öğle saatleri sizi ticaret, iletişim ya da eğitimlerle ilgili konularda zorlayabilir, trafikte de dikkatli olun. Akşam saatlerinde ise ilişkileriniz, ortaklıklarınız, evliliğiniz ya da birlikteliğinizle ilgili konularda huzurlu, güzel zamanlar söz konusu.

25 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi Yorumu

Terazi ve Yükselen Terazi; Öğle saatleri bugün maddi, finansal konularda size pek beklediğinizi vermeyebilir Sevgili Teraziler. Akşam saatlerinde ise günlük işleriniz, birlikte iş yaptığınız kişiler ve sağlığınızla ilgili konularda güzel süreçler söz konusu olabilir. Ve yalnız olan Teraziler hastane ya da psikolojiyle ilgili alanlar, deniz aşırı ülkelerle bağlantılı ortamlarda kadersel eşinizle karşılaşabilirsiniz.

25 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep Yorumu

Akrep ve Yükselen Akrep; Sevgili Akrepler öğle saatlerinde her şeyi fazla abartmaya, duygusal çıkışlar yapmaya oldukça açıksınız. Yaratıcılık, hayattan keyif alma, sanatsal konulara yönelme için akşam saatlerini kullanabilirsiniz. Çocuğunuz varsa yine bu saatler keyifli geçebilir. Bekar olan Akrepler, sosyal ortamlarda, arkadaş çevresinde aşkı bulabilirsiniz, mutlaka sosyalleşin bugün.

25 Nisan Yay ve Yükselen Yay Yorumu

Yay ve Yükselen Yay; Yalnız olan Yay burçları bugün kariyeriniz, iş yaşamınızla ilgili ortamlara alıcı gözüyle bakın çünkü tatlı bir karşılaşma, tanışma olabilir. Öğle saatlerinde kendinizi biraz keyifsiz, moralsiz hissedebilirsiniz, kalabalıklar size çok iyi gelmeyebilir. Akşam saatleri ise evinizde keyifle zaman geçirip, sevdiklerinizle bir araya gelebileceğinizi gösteriyor.

25 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak Yorumu

Oğlak ve Yükselen Oğlak; Öğle saatlerinde arkadaşlarınızla, sosyal ortamlarınızla ilgili beklemediğiniz değişiklikler, durumlar söz konusu olabilir Sevgili Oğlaklar. Yalnız olanlar için okullar, hukukla ya da seyahatlerle ilgili ortamlar kadersel bir tanışmaya vesile olabilir. Akşam saatleri ise ticaretle, iletişimle ilgilenenler için oldukça yaratıcı geçebilir ya da yakın çevrenizle bir araya gelip eğlenebilirsiniz.

25 Nisan Kova ve Yükselen Kova Yorumu

Kova ve Yükselen Kova; Sevgili Kovalar öğle saatleri iş yaşamınızla ilgili sizi biraz zorlayabilir, ani değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise maddi konularda güzel etkiler söz konusu, kendinizi değerli, kıymetli hissetmeniz de muhtemel. Bekar olan Kovalar, bankalar, vergi daireleri ya da yatırımlarınızla ilgili ortamlarda bugün kadersel eşinizle de karşılaşabilirsiniz.

25 Nisan Balık ve Yükselen Balık Yorumu

Balık ve Yükselen Balık; Yalnız olan Balıklar bugün ortaklıklar, sözleşmeler, danışmanlıklar, güzellikle ilgili konuları kapsayana alanlarda hayatınızın aşkını da bulabilirsiniz. Öğle saatlerinde yurt dışıyla ilgili ya da akademik konularda zorlanabilirsiniz, inandıklarınızla çok da örtüşmeyen durumlar söz konusu olabilir. Akşam saatlerini ise kendinize, hedeflerinize, dış görünüşünüzle ilgili konulara ayırın.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...