Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

CHP İzmir Adayı Cemil Tugay'ın eşi Öznur Tugay kimdir?

Mavi Kadın>Biyografi>CHP İzmir Adayı Cemil Tugay'ın eşi Öznur Tugay kimdir?

31 Mart yerel seçim sürecinde aday aşleri arasında en çok nerak edilen isimlerden biri de CHP İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Cemil Tugay'ın eşi Öznur Tugay oldu. Peki Öznur Tugay kimdir? İşte detaylı biyografisi.

CHP İzmir Adayı Cemil Tugay'ın eşi Öznur Tugay kimdir?

CHP İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Cemil Tugay'ın eşi Öznur Tugay 31 Mart yerel seçimlerinde gündem olan isimlerden biri. Peki Öznur Tugay kimdir, ne iş yapar? Mavi Kadın editörü Cemil Tugay'ın eşi Öznur Tugay'ın biyografisini derledi. 

CEMİL TUGAY'IN EŞİ ÖZNUR TUGAY KİMDİR?

Öznur Tugay, Manisa Akhisar'lıdır. Hemşire olan Öznur Tugay halen bu görevini sürdürmektedir. Doktor olan Cemil Tugay ile de mesleği sayesinde tanışmıştır. 1 Ağustos 2008 yılında evlenmişlerdir.
Cemil Tugay eşi ile tanışmasından bahsederken; "Çok güzel bir kız, hala çok güzel bir kadın. O ayrı bir şey ama beğenmenin dışında bir şey. Gerçekten bizim evliliğimiz kadersel bir evlilik diye düşünüyoruz. İkimizin de ortak düşüncesi o. Bir anda ben onunla çok yakınlaşacağımı ve evleneceğimi hissettim. Resmen ilk anda" sözlerini kullanmıştır. 

İLK BULUŞMADA EVLENME TEKLİFİ ALMIŞ

Gündemebakış'a verdikleri röportajında birbirlerine açık olamadan evlendiklerini belirten Öznur Tugay, eşinin kendisine niyetinin ciddi olduğunu, gezmek tozmak istemediğini ve eğer uygunsa evlenmek istediğini söylediğini belirtti. ‘'Ben bunları yer miyim ‘' diyen Öznur Tugay, 4 ay içerisinde ilk kahve içtikleri yerde evlendiklerini söyledi. 

CHP İzmir Adayı Cemil Tugay'ın eşi Öznur Tugay kimdir?

ÖZNUR TUGAY SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Öznur Tugay @oznurtugay35 instagram hesabından sık sık kendisine ve eşinin siyasi kariyerine yönelik paylaşımlar yapmaktadır. 

CEMİL TUGAY KİMDİR?

Cemil Tugay, 13 Haziran 1967 tarihinde Van'da doğdu. Babası öğretmen annesi ise ev hanımıdır. 1989 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 1993  ve 2000 yılları arasında plastik cerrahi ihtisası yaptı. İzmir Tabipler Odası Özel Hekimlik Komisyon Başkanlığı, Türk Tabipleri Birliği Özel Hekimlik Kolu Yürütme Kurulu üyeliği, Türk Tabipleri Kol Başkanlığı ve Ege Bölgesi Plastik Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde CHP'den Karşıyaka Belediye Başkanı oldu. 29 Ocak 2024 yerel seçimlerinde CHP İzmir Büyükşehir Başkan adayı oldu. 

Kaynak : Mavi Kadın, gündemebakış
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...