23 Eylül 2021, Perşembe 09:32

Dabur Amla Yağı Dabur Saç Bakım Yağı Nasıl Kullanılır Faydaları Nedir

Dabur Amla Yağı Dabur Saç Bakım Yağı Nasıl Kullanılır Faydaları Nedir

Amla yağı saçları yumuşatmak ve dökülmesini önlemek için piyasaya sürülen ve son zamanlarda çok rağbet gören bitkisel saç bakım yağıdır. Saçlar hormonlara veya strese bağlı olarak yahut çevresel faktörlerden dolayı sağlıklı görüntüsü kaybeder ve dökülmeye başlar. Dabur Amla saç bakım yağı A ve C vitamini, protein ve antioksidanlar bakımından zengindir. Bu sayede saç derisini besleyerek, kan akışını hızlandırır böylece saçları dolgunlaştırır, yumuşatır ve saçların çabuk uzamasını teşvik eder.

Dabur Saç Bakım Yağı Faydaları Nedir?

Amla yağı bitkisel formülü sayesinde saç derisini güçlendirir ve zarar vermeden saç bakımı yapar.

Saçları nemlendirir ve saçın kurumasını, elektriklenmesini önler.

Saçlara amla yağı ile bakım yaparak ısı aletine maruz kalan yıpranmış, işlem görmüş ve yanmış saçları onarır ve daha sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.

Kıvırcık yapılı saçların, elektriğini alır ve nemlendirerek buklelerin daha güzel görünmesini sağlar.

Amla yağı saçları güçlendirir ve kolayca kopan saçların önüne geçer.

Saç tellerini güçlendiren amla yağı, ince telli saçları kalınlaştırır ve dolgunluk katar.

Amla yağı bitkisel özü sayesinde dökülmeye başlayan saçların dökülmesini durdurur.

Saçlara müthiş bir yumuşaklık kazandıran amla yağı, saçları parlatır.

Saçlara hacim katan amla yağı, düzenli kullanıldığında saçların uzamasını destekler.

Dabur Amla Saç Bakım Yağı Nasıl Kullanılır?

Amla yağı bir miktar avuç içine dökülür ve saç diplerine hafif hareketlerle masaj yapılır. Ardından saç uçlarına da uygulanır. Saç bonesiyle yahut streç filmle saçlar güzelce sarılır. Kokusundan rahatsız olanlar için 2-3 saat beklettikten sonra saçlarınızı yıkayabilir veya yağı 1 gece boyunca saçlarınızda bekletip sabah yıkayabilirsiniz.  

Dabur Amla saç bakım yağı her gün düzenli kullanılmalıdır. Düzenli kullanıldığı taktirde, saçların uzamasını ve dolgunlaşmasını sağlayacaktır. İlk birkaç gün içinde saçlarınızdaki yumuşaklığı ve ilerleyen zamanlarda da saçınınız daha sağlıklı göründüğünüzü fark edebilirsiniz.

Tavsiye: Amla yağını temiz saçlara uygularsanız daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Amla Yağı Kullananların Olumlu ve Olumsuz Yorumları Nasıldır?

Şimdiye ne kadar saç bakım yağı kullandıysam hiç bu köyle bir etki göstermemişti. Amla yağını severek kullanıyorum. Saçlarıma parlaklık verdi, yumuşacık yaptı. İlerleyen zamanlarda saçlarımı uzatacağını da düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.

Amla yağını henüz iki kere kullandım. Daha olumlu bir etkisini göremedim. Kokusu beni rahatsız etmedi, amla yağını düzenli kullandıkça etkisini göreceğimi düşünüyorum.

Dabur Amla saç bakım yağını her akşam saçlarıma sürüyor, sabahları yıkıyorum. Saçlarım resmen parladı ve yumuşacık oldu. Hem fiyatı çok uygun hem de saçlar için çok faydalı bir ürün. Herkese tavsiye ederim.

Amla yağını 4 defadır kullanıyorum açıkçası hiç memnun kalmadım. Hem amla yağını saçlarıma sürdüğümde hem yıkadığımda çok döküldü. Saçlarımın dökülmesine neden oldu bu yüzden kullanmayı bıraktım.

Amla yağını banyoya girmeden önce saçlarıma güzelce masaj yaparak yedirdim. Banyodan çıktıktan sonra saçlarım yumuşacık olduğunu fark ettim. Aynı zamanda saçlarım kuruma aşamasında kabarmadı bile. İki kutu daha sipariş vermeyi düşünüyorum.

Amla yağını uzun zamandır kullanıyorum ancak saç diplerimde çok fazla sivilce çıkardı. Bu yüzden memnun kalmadım.

Dabur Amla saç bakım yağını bende kullanıyorum ve çok memnunum. Saçlarım normalde çok kuru ve hemen kabarırdı. Amla yağını kullandığımdan beri saçlarım hem yumuşacık oldu hem de kabarmıyor. Sadece kokusu biraz kötü ancak saçlarımın bakımı için kullanmaya devam edeceğim.

Amla yağını sürekli kuru ve elektrikli saçlarım için kullanmaya başladım. Düzenli kullanmama rağmen pek bir etkisini göremedim.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT