Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
2021-09-14 04:49:16 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:57:30

Farmasi Sarımsaklı Şampuan Kullananların Yorumları Ve Şikayetleri

Google News

Farmasi sarımsaklı şampuan; sarımsak ve capixyl ile geliştirilmiş zengin içeriğe sahip bir şampuandır.

Farmasi Sarımsaklı Şampuan Kullananların Yorumları Ve Şikayetleri

Farmasi sarımsaklı şampuan; sarımsak ve capixyl ile geliştirilmiş zengin içeriğe sahip bir şampuandır. Farmasi şampuan zengin içeriği sayesinde saçı kökten uca besleyerek saç tellerinin kuvvetlenmesini sağlar. Koparak dökülen saç dökülmelerine karşı sarımsaklı şampuan fayda sağlamaktadır. Bununla birlikte hasara uğramış saç tellerinin onarılmasını, saçın hızlı uzamasını ve saçın sağlıklı görünmesini sağlamaktadır.  

Farmasi Sarımsaklı Şampuanın Saçlara Faydaları Nelerdir?

 • Farmasi sarımsaklı şampuan zengin formülü sayesinde saçların çoğalmasını, gürleşmesini sağlar.
 • İçerdiği sarımsak sayesinde saç dökülmesini engelleyen sarımsaklı şampuan aynı zamanda yeni saçların çıkmasını ve hızlıca uzamasını sağlamaktadır.
 • Farmasi şampuan saç tellerini kalınlaştırır, saça dolgunluk ve hacım kazandırır.
 • Saçların daha canlı gözükmesini sağlayan farmasi sarımsaklı şampuan, saçın güneş gibi parlamasına destek sağlar.
 • Farmasi sarımsaklı şampuanın faydalarından biri de kepek problemini gidermesidir.
 • Saç derisindeki kuruluğu gidererek saçlara nem kazandırır.
 • Farmasi sarımsaklı şampuan, saç dersinin rahatlamasını ve saçların yumuşacık olmasını sağlar.

Farmasi Sarımsaklı Şampuan Nasıl Kullanılır?

Farmasi sarımsaklı şampuan; duş esnasında ıslak saça uygulanır. Farmasi sarımsaklı şampuandan bir miktar avucun içerisine dökülür. Avuca dökülen şampuan saça sürülür ve parmaklar yardımıyla saça masaj yapılır. Ardından saç bol su ile durulanarak, şampuandan arındırılır. Farmasi sarımsaklı şampuan, haftada en az iki kez saça uygulanmalıdır.

Farmasi Sarımsaklı Şampuan Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları

 • Farmasi sarısmsaklı şampuan içerisinde paraben ve silikon içermez. İçerisinde kimyala yer vermeyen farmasi sarımsaklı şampuandan çok memnunum. Saçlarımın derinlemesine temizleyen farmasi sarımsaklı şampuan aynı zamanda saçıma bakım yapmaktadır.
 • Yağlı yahut yağlanmaya müsait bir saç yapınız varsa farmasi sarımsaklı şampuan tam size göre. Benim saçım yağlı olmasıyla birlikte çok dökülüyor. Farmasi sarımsaklı şampuanı henüz 10 gündür kullanıyorum, ancak çok büyük yararını gördüm. Saç dökülmemi hemen durdurdu diyebilirim.
 • Farmasi sarımsaklı şampuanı kullanan biri olaraktan hiç memnun kalmadım. Farmasi sarımsaklı şampuanı kullandığımdan beri saçım daha çok dökülmeye başladı. Yaklaşık 1 ay kullandım ama saçlarıma hiçbir fayda sağlamadı. Bilakis kuru olan saçım yağlanmaya başladı.
 • Farmasinin sarımsaklı şampuanını bir müddettir düzenli bir şekilde kullanıyorum. Gebelik ve doğum sonrası dönemimde saçlarım çok dökülmeye başlamıştı. Farmasi sarımsaklı şampuan sayesinde saçlarım gürleşmeye başladı. Aynı zamanda saç dökülmem gözle görülür bir şekilde azaldı.
 • Farmasinin sarımsaklı şampuanını kullandım. Ancak saç dökülmemi durdurmak yerine saçlarımın daha da dökülmesine yol açtı. Bu nedenle farmasi sarımsaklı şampuandan memnun kalmadım.
 • Farmasi sarımsaklı şampuanı yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum. Şu 3 haftada saçımın dökülmesinin azaldığını gördüm. Bir de saç tellerimin kalınlaştığını fark ettim. 3 haftada bile olumlu etki verdi, ben sarımsaklı şampuandan çok memnun kaldım.
 • Farmasi sarımsaklı şampuanı arkadaş tavsiyesiyle kullanmaya başladım. Kullanmaya başladığım ilk günden beri saçımı olumlu anlamda değiştirdi. Öncelikle saçımın yumuşacık ve daha canlı gözüktüğünü söyleyebilirim. Bununla birlikte saçlarıma hacim kazandırdı. Daha önceden aynaya baktığımda saçlarım zayıf gözüküyordu. Ancak farmasi sarımsaklı şampuan kullandığımdan beri aynaya baktığımda saçımın daha dolgun ve bakımlı göründüğünü söyleyebilirim.
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.