2021-08-10 10:39:34 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:57:35

Garnier Hyaluronik Ve Bee Beauty Aloe Vera Jel Kullananların Yorumları

Aloe vera bitkisi; yüzyıllardır cilt bakımında kullanılan ve cilt sağlığına birçok fayda sağlayan muhteşem bir bitkidir.

Garnier Hyaluronik Ve Bee Beauty Aloe Vera Jel Kullananların Yorumları

Aloe vera bitkisi; yüzyıllardır cilt bakımında kullanılan ve cilt sağlığına birçok fayda sağlayan muhteşem bir bitkidir. Aloe vera jel içerdiği faydalı içerikler sayesinde cildi muhteşem nemlendirerek cilde ferahlık, tazelik sağlar. Cilt için mükemmel bir temizleyici olan aloe vera jel, cildi ölü hücrelerden arındırır ve cildin yenilenmesine yardımcı olur. Bilhassa ağda, epilasyon sonrasında cilde sürüldüğünde cildin rahatlamasını sağlar.

Aloe vera jel antioksidan özelliği sayesinde sivilceleri iyileştirir ve düzenli kullanımda sivilce lekelerini, sivilce izlerini tedavi eder. Aloe vera jelin önemli faydalarından biri de yanık tedavisinde etkili olmasıdır. Yanığı kısa sürede iyileştirir aynı zamanda yanık sırasında yahut yanık sonrasında ciltte oluşan sızıyı, ağrıyı dindirici özelliği vardır.

Cildine Aloe Vera Jel Kullananların Yorumları Nelerdir?

  • Kollarıma ağda yaptıktan sonra kollarımda kızarma ve kabarmalar oluyordu. Kolumdaki kabartılar bir iki gün içerisinde iltihaplı sivilcelere dönüyordu. Ağda sonrası tahrişi önlemek adına aloe vera jel kullanmaya başladım. İyi ki de kullanmaya başlamışım. Ağdadan hemen sonra cildime aloe vera jel uyguluyorum hem cildimin kabarıp sivilceye dönüşmemesini hem de cildimin çok rahatlamasını sağlıyor.
  • Beyaz ve hassas tenli biriyim. Bir yere çarptığımda cildimde hemen yaralanma, morarma ve kızarma oluşur. Aynı zamanda cildimde özellikle yanak bölgemde sivilceler mevcut. Tandığım vasıtasıyla aloe vera jel aldım ve cildimde yaralanmalar oluşunca cildimin üzerine bir miktar eloe vera jel uyguladım. Aloe vera jel, hem yaranın hızlı iyileşmesini hem de iz kalmamasını sağladı. Şimdilerde ise yakalarımda bulunan sivilcelerin üzerine her gün aloe vera jel sürüyorum. Sivilcelerime aloe vera jelini yeni sürmeye başlamama rağmen, çok büyük etkisi oldu. Sivilcelerim kurudu, sivilce lekelerinin rengi açıldı. Aloe vera jelden çok memnun kaldığım için kullanmaya devam ediyorum.
  • Garnier Hyaluronik aloe vera jel cildime hiç iyi gelmedi. Çok hassas bir cilde sahip değilim. Ancak Garnier Hyaluronik aloe vera jeli cildime sürdükten sonra cildim yanmaya başladı. Aynı zamanda bu aloe vera jel ile cildimi nemlendirdikten sonra cildimde bıraktığı hissi sevmedim. Çünkü ben cildimi nemlendiren bir ürünün cildimi yumuşacık yapmasını severim. Ancak garnier hyaluronik aloe vera jel,  cildimde gergin bir his bıraktı bu nedenle ben memnun kalmadım.
  • Aloe vera jel ufak kazalar sonucu hafif yaralanmalara çok iyi geliyor. Geçen günlerde elime sıcak su dökülmüştü, yanığın verdiği acıyı dindirmesi için aloe vera jel sürdüm. Hem kısa sürede sızıyı geçirdi hem de cildimde yanık izi kalmamasını sağladı.
  • Garnier Hyaluronik aloe vera jel cilt için muhteşem bir jel. Öncelikle cildimin derinlemesine temizlenmesini sağladı. Aynı zamanda nemlendiriciliği çok kuvvetli. Cildimi nemlendirdikten sonra, cilidimde yağlı bir görünüm bırakmadığı gibi cildimi yapış yapış yapmadı. Bir de hem sırtımdaki hem de yüzümdeki sivilcelerin kısa zamanda kurumasını sağladı.
  • Arkadaşım tavsiyesiyle sivilcelerim için aloe vera jel kullanmaya başladım. Arkadaşım aloe vera jelin sivilcelerini geçirdiğini söylemişti. Ben aloe vera jeli daha yüzüme sürer sürmez cildimi yakmaya başladı. Yakma ile birlikte cildimde kaşıntı başlayınca, lavaboya gidip hemen yüzümü yıkadım. Maalesef arkadaşıma iyi gelen aloe vera jel bana iyi gelmedi.
  • Bee Beauty Aloe Vera Jel aırı sevdiğim ce memnun kalığım bir ürün. Beklentilerimi tam anlamıyla karşıladı diyebilirim. Öncelikle mükemmel bir nemlendirici. Bee Beauty Aloe Vera Jel’den bir miktar alıp yüzüme sürdüm, jel katı kıvamlı olduğundan cidim jeli hemen emmez diye düşündüm. Ancak, jeli sürdükten birkaç dakika sonra cildim jeli hemen emdi. Cildim jeli emdikten birkaç sat sonrasında ise cildime dokunduğumda cildimin yumuşacık olduğunu hissettim. Aynı zamanda Bee Beauty Aloe Vera Jel cildimde müthiş bir ferahlık bıraktı.
Mavi Kadın