Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Günlük burç yorumları 20 Nisan Cumartesi: Gelgitlerle dolu bir gün bizi bekliyor

Mavi Kadın>Burç yorumları>Günlük burç yorumları 20 Nisan Cumartesi: Gelgitlerle dolu bir gün bizi bekliyor

Bugün Başak burcunda ilerleyen Ay’ın diğer gezegenlerle yaptığı açılar nedeniyle gelgitli bir ruh hali bizi bekliyor. Bir yandan tatlı sürprizlerle karşılaşabiliriz diğer yandansa enerjimiz düşebilir, bir şeylere başlamakta zorlanabiliriz. Akşam saatlerinde ise kandırılmaya, aldanmaya oldukça açık olacağız, aman dikkat!

Günlük burç yorumları 20 Nisan Cumartesi: Gelgitlerle dolu bir gün bizi bekliyor

ASTROLOG NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

20 Nisan Koç ve Yükselen Koç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç; Sabah saatlerinde kendinizi halsiz, enerjiniz düşük hissedebilirsiniz sevgili Koçlar. Yapmak istedikleriniz için yeterli enerjiyi bulamayabilirsiniz. Aynı zamanda maddi konularla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz, bolluk ve bereket sizden yana olabilir. Akşam saatlerinde ise birlikte çalıştığınız kişiler ya da günlük işlerinizle ilgili bazı şeyleri net göremeyebilirsiniz.

20 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa Yorumu

Boğa ve Yükselen Boğa; Aşk, arkadaşlar ya da çocuklarla ilgili konularda yapmanız gerekenleri yapmakta zorlanabilirsiniz sevgili Boğalar. Diğer taraftan hedefleriniz, planlarınızla ilgili bazı güzel haberler söz konusu olabilir, umudunuz oldukça yükselebilir. İmajınızla ilgili de değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilgili konularda yanılma payınız olabilir akşamleyin.

20 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler Yorumu

İkizler ve Yükselen İkizler; Günün ilk yarısında işlerinizle aileniz arasındaki dengeyi kurmakta biraz zorlanabilirsiniz sevgili İkizler. Bir taraftan da ruhsal, manevi olarak kendinizi iyi hissedebilirsiniz, hisleriniz de oldukça güçlü olabilir. Akşam saatlerinde ise aileniz, ebeveynleriniz ya da gayrimenkullerinizle ilgili konularda aldanmaya açık olabilirsiniz.

20 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç Yorumu

Yengeç ve Yükselen Yengeç; Sabah saatlerinde iletişimsel aksaklıklar, yanlış anlamalar yaşayabilirsiniz sevgili Yengeçler. Aynı zamanda sosyalleşmek, arkadaşlarınıza keyifli zamanlar geçirmek, hayallerinizle ilgili adımlar atmak açısından da şanslısınız. Akşam da yakın çevreniz, kardeşleriniz ya da eğitimlerle, seyahatlerle ilgili konularda bazı hayal kırıklıkları söz konusu olabilir.

20 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan Yorumu

Aslan ve Yükselen Aslan; Finansal konular, maddi kazançlarınızla ilgili olarak sabah saatleri sizi biraz sıkabilir sevgili Aslanlar. Diğer yandan kariyeriniz, iş yeriniz ya da patronlarınızla ilgili konularda da bazı beklemediğiniz güzel haberler, sürprizler söz konusu olabilir. Yatırımlarınız, alacak verecek konularıyla ilgili pek de istediğiniz gibi ilerlemeyebilir durumlar akşam saatlerinde.

20 Nisan Başak ve Yükselen Başak Yorumu

Başak ve Yükselen Başak; Günün ilk yarısında hedefleriniz, hayatınızın geneliyle ilgili konularda sorumluluklardan bunalmış hissedebilirsiniz sevgili Başaklar. Bir taraftan da yurt dışıyla ilgili konularda, hukuki ya da akademik süreçlerde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise ortaklıklarınız, ilişkilerinizle ilgili gerçekleri çok net göremeyebilirsiniz.

20 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi Yorumu

Terazi ve Yükselen Terazi; Sabah saatlerinde kimseye pek tahammülünüz olmayabilir, kendinizi sevilmiyor gibi de hissedebilirsiniz sevgili Teraziler. Aynı zamanda yatırımlarınız, ortaklı kazanımlarınızla ilgili beklediğiniz haberler varsa güzellikle gelebilir. Kendinizi biraz yorgun, halsiz hissedebilirsiniz akşam saatlerinde, bağışıklığınızı desteklemeyi unutmayın.

20 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep Yorumu

Akrep ve Yükselen Akrep; Arkadaşlarınızla yaptığınız dışarıya çıkma, sosyalleşme planları biraz sekteye uğrayabilir sabah saatlerinde sevgili Akrepler. Bir taraftan da ilişkileriniz, evliliğiniz, birlikteliğinizle ilgili olarak güzel haberler alabilir, keyifli zamanlar da geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise arkadaşlarınız, çocuklarınızla ilgili bazı hayal kırıklıkları söz konusu olabilir.

20 Nisan Yay ve Yükselen Yay Yorumu

Yay ve Yükselen Yay; Kariyeriniz, çalışma hayatınız, iş yerinizle ilgili konularda sabah saatleri sizi biraz zorlayabilir sevgili Yaylar. Aynı zamanda sağlığınızla, günlük rutinlerinizle, varsa evcil hayvanlarınızla ilgili olarak da sizi mutlu edecek olaylar yaşayabilirsiniz. Aileniz, eviniz ya da gayrimenkullerinizle ilgili konularda aldanmaya açık olabilirsiniz akşam saatlerinde.

20 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak Yorumu

Oğlak ve Yükselen Oğlak; Yurt dışıyla ilgili tatil planlarınız, yabancı dil eğitiminiz vs. varsa sabah saatlerinde bu konularda bazı gecikmeler söz konusu olabilir sevgili Oğlaklar. Diğer yandan aşk, çocuklarınız, hobilerinizle ilgili olarak da oldukça şanslı, güzel etkiler söz konusu olacak. Akşam saatlerinde yanlış anlamalar, ticaretle ilgili hayal kırıklığı oluşturacak durumlar da olabilir.

20 Nisan Kova ve Yükselen Kova Yorumu

Kova ve Yükselen Kova; Beklediğiniz alacaklarınız, yatırımlarınızın geri dönüşleriyle ilgili süreçlerde sabah saatleri sizi çok da desteklemiyor sevgili Kovalar. Bir taraftan da ailenizle, evinizle ilgili olarak sabah saatleri size güzel sürprizler hazırlayabilir, şaşırabilirsiniz. Akşam saatlerini hesap kitap yapmaya, bütçenizi kontrol etmeye ayırmasanız sizin için faydalı olur, yanlış hesaplamalar ortaya çıkabilir.

20 Nisan Balık ve Yükselen Balık Yorumu

Balık ve Yükselen Balık; Sabah saatlerinde ilişkileriniz, ortaklıklarınızda sizi zorlayacak, belki de biraz bunaltacak bazı durumlar ortaya çıkabilir sevgili Balıklar. Aynı zamanda kardeşleriniz, yakın çevreniz de belki size sürpriz olacak, sizi neşelendirecek hafta sonu planlarıyla gelebilir. Kendinizi çok objektif bir şekilde değerlendiremeyebilirsiniz akşam saatlerinde, o yüzden kendinize fazla yüklenmeyin.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...