2021-10-13 00:03:50 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:57:28

Mail okuyarak para kazanabileceğiniz en güvenilir 7 site linki

İnternette yalnızca mail okuyarak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız bu yazımız tam size göre. İnternette mail okumaları yapılıp para kazanabilmenizi sağlan birçok farklı site mevcuttur. Bu yazımızda isimlerini vereceğimiz site

Mail okuyarak para kazanabileceğiniz en güvenilir 7 site linki

İnternette yalnızca mail okuyarak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız bu yazımız tam size göre. İnternette mail okumaları yapılıp para kazanabilmenizi sağlan birçok farklı site mevcuttur. Bu yazımızda isimlerini vereceğimiz sitelere kişisel bilgileriniz ile üye olmalısınız. Sonrasında ise size atılan mailler ve mail içinde bulunup tıklanması gereken linklere tıklamalısınız. İşte e-posta okuyarak para kazanmak bu kadar basit.

Mail Okuyarak Para Kazanabileceğiniz Web Siteleri

PaidTo Read Email

Mail okuyarak para kazanmak için PaidTo Read Email sitesine başvurabilirsiniz. Bu site güvenilir bir sitedir ve size ödeme garantisi sunmaktadır. Bunun için sitede ilk olarak ücretsiz kayıt formunu doldurmalı ve sonrasında mail adresine gelen doğrulama işlemini tamamlamalısınız. Bu sayede siteye üyeliğiniz gerçekleşir ve sonrasında mail okuyarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Her bir mail başına 10 Cente kadar kazanç elde edebilirsiniz.

https://www.paid-to-read-email.com/

UniqPaid

UniqPaid sitesi, kullanıcı sayısı çok yüksek olan çok güvenilir bir sitedir. Bu sitede mail okuyarak para kazanmanız mümkün. Uluslararası özellikteki UniqPaid’in sahibi büyük bir reklam firmasıdır. En büyüka artısı bu sitenin ödemeleri problemsiz ve basit şekilde gerçekleşmektedir. Bu yüzden mail okuyarak para kazanma konusunda en güvenilir sitelerden biridir.  Ayrıca bu sitenin en büyük artılarından birisi, ödemeniz için yüksek limiti beklememeniz. Kazancınız 1 Dolar dahi olsa bunu direkt olarak ödemesini Paypal veya Bitcoin ile alabilirsiniz. 

https://www.uniqpaid.com/sh/main.shtml

Cash4offers

Mail okuyarak para kazanmak için Cash4offers sitesini deneyebilirsiniz. Bu site ayrıca reklam izleme ve anket doldurma gibi başka para kazanma yöntemlerini de içermektedir. Cash4offers sitesinde elde edilen kazancın ödemesi oldukça güvenilir şekilde kullanıcılarına sağlanmaktadır. Ayrıca bu sitede kayıtlı kullanıcılara 5 Dolar hediyesi bulunmaktadır.

https://www.cash4offers.com/

Paisalive

Paisalive sitesi ile mail okuyarak para kazanabilirsiniz. Bu siteye üyelik işlemini tamamladığınızda hesabınıza günlük olarak ücretli mailler verilir ve bu mailler ise belirtilmiş yönergeler doğrultusunda okunma süresi sistem tarafından otomatik olarak kontrol edilir. Sonrasında ise hesabınıza para yatar. Bu sitede hesaba yatan paranın cinsi Rs’dir. Üyelik ile kişi 99 Rs kazanır ve ardından okunan her mail başına 0.25 ila 5.00 Rs para kazanılır. Ek olarak Paisalive sitesini eğer 10 kişiye tavsiye ederseniz 10 Rs daha kazanırsınız. Bu sitede ödemeler 15 günde bir gerçekleşir ve ücretler çekler ile yapılır. 

https://www.paisalive.com/

Sendearnings

İnternette mail okuyarak para kazanmak için Sendearnings sitesine mutlaka ziyarette bulunmalısınız. Bu sitede mail okumaya ek olarak video izleyerek veya online alışveriş yaparak para kazanma yolları vardır. Bu site kullanıcısına düzenli aralıklara mail gönderip okumasını bekler. Bir kullanıcı her bir mail başına 1 Dolar kazanır. Sendearnings sitesine üye olduğunuz zaman 5 Dolar hediye eder.  Zamanla biriken paralar 30 Dolara ulaştığında çekim yapabilirsiniz. Bu siteyi düzenli olarak kullandığınız taktirde iyi paralar kazanmanız mümkündür.

https://www.inboxdollars.com/

Volutic

Volutic sitesi sayesinde internette mail okuyup gelir elde etmenzi mümkün. Bunun için günde 5-10 tane maile bakmanız yeterlidir. Bu sited zamanla biriken paranızı Payeer ile çekebilirsiniz. Volutic sitesinde okuduğunuz mailler için kazandığınız parayı öğrenmek için siteyi birkaç gün arayla kontrol ederek görebilirsiniz.

https://www.volutic.com/

MyPoints

Son olarak MyPoints sitesini kullanarak mail okuma sayesinde para kazanabilirsiniz. Bu siteye ilk üyelikte 10 USD bonusu kazanırsınız. Fakat bonus bakiye para olarak çekilemez. MyPoints sitesine ilk girişte hesabınızda ikametinizi ABD seçmek iyi olacaktır. Bu sitede biriken paranızı  PayPal ile veya Amazon hediye kartı şeklinde alabilmeniz mümkündür.

https://www.mypoints.com/

Mavi Kadın