2022-01-24 22:46:36 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:56:38

Oğlum dizisi oyuncuları kimlerdir? Songül Öden’den Canan Erdüger’e tam liste oyuncu kadrosu

My Son isimli Kore dizisinden uyarlanan ‘Oğlum’ dizisi yayınlanan ilk fragmanıyla izleyicilerin karşısına çıktı. Yakında Show TV ekranlarında göreceğimiz yeni dizinin konusu, oyuncuları ve yayın tarihi birçok kişi tarafından araştırılmaya başlandı. Peki Oğlum dizisinin konusu ne? Oğlum dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Oğlum dizisi ne zaman yayımlanacak? İşte Oğlum dizisi hakkında merak edilenler…

Oğlum dizisi oyuncuları kimlerdir? Songül Öden’den Canan Erdüger’e tam liste oyuncu kadrosu

Ay Yapım’ın yeni dizisi ‘Oğlum’ çok yakında izleyicisiyle buluşuyor! Tanıtım fragmanlarının ardından yoğun ilgi gören Oğlum dizisinin yönetmen koltuğunda Gökçe Usta otururken, senaryosu ise Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’a ait. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Oğlum dizisinin oyuncu kadrosunda; Canan Ergüder, Serhat Teoman, Songül Öden, Feyyaz Duman, Timur Acar, Kubilay Aka, Nihal Yalçın ve Tuğçe Açıkgöz gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Haberimizde “Oğlum dizisinin konusu nedir?”, “Oğlum oyuncu kadrosunda kimler var?”, Oğlum dizisi nerede çekiliyor?” sorularına cevap verdik. İşte Oğlum dizisi oyuncularına ve konusuna dair tüm detaylar…

OĞLUM DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Merakla beklenen Oğlum dizisinin tanıtımının ardından ilk fragman da yayımlandı. Bir çocuğun rüyasının kesitlerinden oluşan tanıtım fragmanında “Umut, her zaman bir yolunu bulur, kayadan fışkıran bir çiçek gibi…”sözleri izleyicilere etkileyici bir umut hikayesinin gözler önüne sereceği sinyallerini verdi. Birçok duyguyu bir arada yaşatacak Oğlum dizisinde maddi güçlük çeken bir ailenin oğlu Kaan ile geçim derdi olmayan bir ailenin oğlu Efe’nin hikayesi pedagogun gözünden anlatılacak. Efe varlıklı bir ailede büyüyen ancak ailesinden ilgi görmediği için yaşadığı duygusal boşluğu bilgisayar oyunlarıyla ve çizdiği resimlerle kapatan masum bir çocuk. İlyas ve Melike’nin oğlu Kaan ise korkunç bir olay yaşıyor. Efe ile Kaan’ın tanışması da bu olay sonrası başlıyor…

OĞLUM DİZİSİ OYUNCULARI

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Oğlum dizisi konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekti. Başrolde Songül Öden, Canan Ergüder ve Feyyaz Duman’ın yer aldığı Oğlum dizisinin oyuncu kadrosundaki başarılı isimler ve karakterleri şöyle:

Canan Ergüder – Demet (Pedagog)

Canan Ergüder 1977 İstanbul doğumlu. 'Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi' adlı dizide oynadığı Savcı Esra karakteriyle hafızalarda yer edinen Canan Ergüder son olarak Menajerimi Ara dizisinde Feris karakteri ile ekran karşısına çıkmıştı. Şimdi ise Oğlum dizisinde başrol Pedagog Demet rolünü canlandıracak.

Songül Öden – Zeynep

Songül Öden 1979 Diyarbakır doğumlu. Oyuncunun daha önce oynadığı diziler arasında; Gümüş, Umutsuz Ev Kadınları, Serçe Sarayı ve Bir Aile Hikayesi yer alıyor. Songül Öden Oğlum dizisinde Tuğrul’un eşi Zeynep’i canlandıracak.

Feyyaz Duman – Tuğrul

Feyyaz Duman 1982 Mardin doğumlu. Son olarak Baraj, Kadın ve Yalancılar ve Mumları dizilerinde yer aldı. Başarılı oyuncu Oğlum dizisinde Zeynep’in eşi Tuğrul karakterini canlandıracak.

Metehan Parıltı – Efe

Metehan Parıltı 2010 İstanbul doğumlu. Çocuk oyuncu en son Kuzgun dizisinde yer almış ve başarısı ile konuşulmuştu. Oğlum dizisinde başrolde yer alacak olan Metehan Parıltı, Tuğrul ile Zeynep’in oğlu Efe’yi canlandıracak.

Timur Acar – İlyas

Timur Acar 1979 Sakarya doğumlu. Akasya Durağı adlı dizi ile tanıtan başarılı oyuncu en son Söz ve Babam Çok Değişti yapımlarında rol aldı. Oğlum dizisinde Kaan’ın babası olan Timur karakteri ile ekran karşısına gelecektir. 

Serhat Teoman – Sedat

Serhat Teoman 1984 Diyarbakır doğumlu. Son olarak Menajerimi Ara dizisinde oynayan Ünlü oyuncu Kuzey Güney, Acil Aşk Aranıyor ve Kızım dizilerinde rol aldı. Yakında başlayacak Oğlum dizisinde polis Sedat rolünü canlandıracaktır.

Kubilay Aka – Bulut

Kubilay Aka 1995 İstanbul doğumlu. Vatanım Sensin adlı dizi ile tanınan oyuncu, Çukur dizisinde canlandırdığı Celasun karakteri ile büyük çıkış yaptı. Oğlum dizisinde Bulut rolünü canlandıracak.

Nihal Yalçın – Melike

Nihal Yalçın 1981 İstanbul doğumlu. Avrupa Yakası, Yalan Dünya ve İstanbullu Gelin dizileri ile tanınmıştır. Oğlum dizisinde Kaan’ın annesi Melike rolünü canlandıracak.

Tuğçe Açıkgöz – Sedef

Tuğçe Açıkgöz 1993 İstanbul doğumlu. Son olarak Leke dizisinde Şirin karakterini canlandıran genç oyuncu, Oğlum dizisinde Sedef karakteri ile yer alacaktır.

Emir Kaan Özkan – Kaan

Emir Kaan Özkan 2015 İstanbul doğumlu. Son olarak Misafir dizisinde Toprak karakterini canlandıran Emir Kaan Özkan, Oğlum dizisinde birkaç bölüm oynayacaktır. İlyas ve Melike çiftinin oğlu Kaan rolünü canlandıracaktır. 

Ali Seçkiner Alıcı

Ali Seçkiner Alıcı 1965 Kars doğumlu. Ferhunde Hanımlar dizisi ile tanınan oyuncu son olarak Yargı dizisinde Ceylin’in babası Zafer karakterini canlandırmıştı. Yakında başlayacak olan Oğlum dizisinde oynayacağı biliniyor.

OĞLUM DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Ekranların yeni başlayacak olan dizisi ‘Oğlum’ tanıtım fragmanlarıyla izleyiciden büyük ilgi gördü. Oğlum dizisinin yayınlanan fragmanlarının ardından en sık sorulan sorular arasında ‘Oğlum dizisi ne zaman başlayacak?’ sorusu yer aldı. Yakında Show TV ekranlarında başlayacak olan dizinin kesin yayın tarihi ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmadı.

OĞLUM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ay Yapım imzalı Oğlum dizisi İstanbul’da çekiliyor. Oğlum dizisi çekimlerinin İstanbul’un pek çok farklı semtinde ve sokağında devam edeceği biliniyor.

 

Mavi Kadın