Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Rüyada bıçak görmek ne anlama gelir? Rüyada bıçak tutmak, almak, elini bıçakla kesmek ne demek?

Mavi Kadın>Rüya tabirleri>Rüyada bıçak görmek ne anlama gelir? Rüyada bıçak tutmak, almak, elini bıçakla kesmek ne demek?

Rüyada bıçak görmek, rüya tabirleri arasında merak uyandıran konulardan biridir. Bu rüyanın farklı yönlerini anlamak ve doğru bir şekilde yorumlamak için birçok detaya dikkat etmek gerekir. Rüyada bıçak görmek zorlu bir durumun veya duygusal bir değişim olarak tabir edilir. Peki rüyada bıçak görmek ne demek? Rayada bıçak bilemek bıçak almak, tutmak, kullanmak, bıçaklanmak ne anlama gelir? Rüyada bıçağın kırıldığını görmek tabiri nedir? Mavi Kadın editörü tüm bıçak rüya tabirlerini bir araya getirdi.

Rüyada bıçak görmek ne anlama gelir? Rüyada bıçak tutmak, almak, elini bıçakla kesmek ne demek?

Hızlı erişim:

 • Rüyada bıçak görmek ne demek?
 • Rüyada bıçak bilemek ne anlama gelir?
 • Rüyada başkasının elinde bıçak görmek anlamı
 • Rüyada bıçak almak ne demek?
 • Rüyada büyük bıçak görmek ne demek?
 • Rüyada bıçak tutmak tabiri nedir?
 • Rüyada bıçakla bir şey kestiğini görmek anlamı
 • Rüyada keskin bıçak görmek ne demek?
 • Rüyada sofrada bıçak görmek anlamı nedir?
 • Rüyada bıçaklanmak ne anlama gelir?
 • Rüyada elini bıçakla kesmek ne demek?
 • Rüyada bıçak kullanmak tabiri nedir?
 • Rüyada bıçak satın almak ne demek?
 • Rüyada bıçağın kırıldığını görmek tabiri nedir?
 • Rüyada bıçağın saplandığını görmek ne demek?
 • Rüyada bıçaklı kavga görmek neye işaret eder?
 • Rüyada bıçakla birini öldürmek tabiri nedir?

Rüyada bıçak görmek bir çok insanın ayrılık ile ilgili olduğunu düşündüğü bir konudur. Kültürümüzde elden ele bıçak vermek bile küslük, ayrılık anlamlarına gelir. Peki rüya tabirleri arasında bıçak görmek ne anlama gelir? Rüyada bıçak bilemek, başkasının elinde bıçak görmek bıçak almak, ne demek? Tüm bıçak rüyaları yorumlarına yukarıdaki hızlı erişimi kullanarak ulaşabilirsiniz. 

RÜYADA BIÇAK GÖRMEK

Rüyada bıçak görmek, rüya sahibinin yakın zamanda evlat sahibi olacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin yakın zamanda işi için bir seyahata çıkacağına işaret eder. Bu rüya, kişiye ailesinden bir miras kalacağına da delalet eder. 

RÜYADA BIÇAK BİLEMEK

Rüyada bıçak bilemek, rüya sahibinin yakın zamanda çıkacağı bir yolculuk olduğu şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin yeni bir iş amacıyla seyahat edeceğine, bu seyahatlerin sonunda da yeni bir iş kuracağına delalet eder. Rüyada bıçak bilendiğinin görülmesi, rüya sahibinin sağlığının yerinde olduğunu göstermektedir. 

Rüyada bıçak görmek ne anlama gelir? Rüyada bıçak tutmak, almak, elini bıçakla kesmek ne demek?

RÜYADA BAŞKASININ ELİNDE BIÇAK GÖRMEK

Rüyada başkasının elinde bıçak görmek, rüya sahibinin kendinden yüksek statülü biriyle tanışacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi bu kişiden yardım alacağı ve bu yardım sayesinde de maddi kazanç sağlayacağına işaret eder. 

RÜYADA BIÇAK ALMAK

Rüyada bıçak almak, rüya sahibinin yakın dostluklar kuracağı şeklinde tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin eline geçecek olan çok miktarda paraya ya da mal varlığına da işaret eder. Rüyada kendisine bıçak verildiğini gören bir kişi, bıçağı veren kişiyle çok yakın dost haline gelebilir. 

RÜYADA BÜYÜK BIÇAK GÖRMEK

Rüyada büyük bıçak görmek, rüya sahibi bekarsa evleneceğine,evliyse de çocuğu olacağı şeklinde tabir edilmektedier. Her iki anlamda da hayırlı bir rüyadır. 

RÜYADA BIÇAK TUTMAK

Rüyada elinde bıçak tutmak, rüya sahibinin malının çoğalacağına işaret eder. Rüya sahibine beklenmedik bir yerden miras kalacağı şeklinde tabir edilir. Ayrıca bu rüya kişinin kendisi için çok hayırlı olacak bir yolculuğa çıkabileceğine de delalet eder.

Rüyada bıçak görmek ne anlama gelir? Rüyada bıçak tutmak, almak, elini bıçakla kesmek ne demek?

RÜYADA BIÇAKLA BİR ŞEY KESTİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada bıçakla birşey kestiğini görmek, rüya sahibinin kendisi için çok hayırlı olacak bir yolculuğa çıkacağı şeklinde tabir edilir. Kişinin rüyasında birşey kesmek isteyip kesememesi ise gerçek hayatında çalışmış olduğu bir konuyla ya da giriştiği bir işte başarı sağlayamacyacağının göstergesidir. 

RÜYADA KESKİN BIÇAK GÖRMEK

Rüyada keskin bıçak gömek, rüya sahibinin ailesinde çıkabilecek olan bir soruna delalet eder. Aile içinde yaşanacak olan problemler ya da rüya sahibinin çevresindeki kişilerle yaşayacağı problemlere delalet eder.  

RÜYADA SOFRADA BIÇAK GÖRMEK

Rüyada sofrada bıçak görmek, kişinin iş yerinde yaşayabileceği sorunlar şeklinde tabir edilmiştir. Rüya sahibinin iş arkadaşları arasında yaşayabileceği güven problemlerine ve anlaşmazlıklara delalet eder. Rüya sahibinin bunları önceden fark etmesiyle bu sorunların aynı hızda çözülebileceğini de işaret eder. 

RÜYADA BIÇAKLANMAK

Rüyada bıçaklandığını görmek, kişinin yakın zamanda çevresi, ailesi ya da iş arkadaşları ile problemler yaşayacağı şeklinde tabir edilir. 

RÜYADA ELİNİ BIÇAKLA KESMEK

Rüyada elini bıçakla kestiğini görmek, rüya sahibinin beklemediği bir anda sevindirici bir haber alacağı şeklinde tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibi bekarsa yakın zamanda hayırlı bir kismet bulup evleneceğine de işaret eder. 

Rüyada bıçak görmek ne anlama gelir? Rüyada bıçak tutmak, almak, elini bıçakla kesmek ne demek?

RÜYADA BIÇAK KULLANMAK

Rüyada bıçak kullanmak, olumsuz olarak tabir edilen rüyalardan biridir. Rüya sahibinin çevresi tarafından kıskanıldığının ve bu kıskançlık sebebiyle çevresinden biri tarafından ihanete uğrayacağına işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin kendisi için önlem almasını gösteren uyarıcı rüyalardandır. 

RÜYADA BIÇAK SATIN ALMAK

Rüyada bıçak satin almak, rüya sahibinin önemli bir kişiden yardım alacağı şeklinde tabir edilmiştir. Rüya sahibi, iyi ddostluklar, arkadaşlıklar biriktirmiş ve bunun sonucunda da bu arkadaşlıkları onun iyi yerlere gelmesine yardım edecektir. Rüyada arkadaşından bıçak aldığını gören kimsenin, sağlam arkadaşlıklar kuracağına ve yeni ortaklık girişimlerinde bulunacağına delalet eder. 

RÜYADA BIÇAĞIN KIRILDIĞINI GÖRMEK

Rüyada bıçağın kırıldığını görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında küs olduğu, dargon olduğu kişilerle barışacağı şeklinde tabir edilmiştir. Rüya sahibinin kırgınlık yaşadığı kişileri affedeceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya, kişinin yeni başladığı bir işte kendisini mutsuz hissettiğini de gösteriyor olabilir.

 Rüyada bıçak görmek ne anlama gelir? Rüyada bıçak tutmak, almak, elini bıçakla kesmek ne demek?

RÜYADA BIÇAĞIN SAPLANDIĞINI GÖRMEK

Rüyada bıçağın sağlandığını görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında beklenmedik olaylar yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin pişman olacağı kararlar alacağına ve bu kararlar neticesinde çok üzüleceğine delalet eder. Ayrıca rüyada bıçak saplanması, rüya sahibinin kendine güveninin olmadığını, bu sebeple gerçek hayatında ona kötülük yapan kişilere ses çıkarmadığını işaret eder. Bu rüya, kişinin kendini feda ettiğine, fakat bu fedakarlıklarının ileriki tarihlerde ona daha çok zarar vereceğine delalet eder. 

RÜYADA BIÇAKLI KAVGA GÖRMEK

Rüyada bıçaklı kavga görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında olumsuzluklar yaşayacağına işaret eder. Bu rüya, kişinin yanlış yollara sapacağı şeklinde tabir edilmiştir. Rüya sahibinin kin, kıskançlık gibi kötü duyguları beslemesinin yanlış olduğunu gösteren uyarıcı rüyalardan biridir. 

RÜYADA BIÇAKLA BİRİNİ ÖLDÜRMEK

Rüyada bıçakla birini öldürmek, hayırsız tabir edilen rüyalardan biridir. Rüya sahibinin geri dönüşü olmayan bir hata yapacağına işaret eder. Kişi, çok sıkıntılı ve problemli bir süreç geçirecektir. Bu sebeple rüya sahibinin kendini değiştirmesi gerektiğini gösterir. 

Daha fazla rüya tabirleri için Mavi Kadın rüya tabirleri sayfasını tıklayınız.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...