Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Sabah saatleri güzelleşmek ya da alışveriş için uygun değil: 23 Nisan Salı günlük burç yorumları!

Mavi Kadın>Burç yorumları>Sabah saatleri güzelleşmek ya da alışveriş için uygun değil: 23 Nisan Salı günlük burç yorumları!

Herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Günün ilk yarısında Ay, Terazi burcunda ilerlerken öğleden sonra Akrep burcuna geçiş yapacak ve gece yarısından sonra da Akrep burcunda bir dolunay yaşayacağız. O nedenle de ödem, gerginlik, duygusal anlamda karışıklık hepsi bir arada bugün. Koç burcundan Balık burcuna tüm burçları bugün neler bekliyor?

Sabah saatleri güzelleşmek ya da alışveriş için uygun değil: 23 Nisan Salı günlük burç yorumları!

ASTROLOG NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN 

23 Nisan Koç ve Yükselen Koç Yorumu

Sevgili Koçlar, sabah saatlerinde ilişkileriniz, ortaklıklarınız, birlikteliğiniz ya da evliliğinizle ilgili konularda zorlanabilirsiniz. Ben mi yoksa biz mi dengesini kurmaya çalışmak pek de kolay olmayabilir sizin için bu sabah. Fazla kendiniz odaklı düşünmeyin. Öğleden sonra da yatırımlarınız, bankalarla olan işleriniz, ortaklı kazanımlarınızla ilgili gündemleriniz olabilir, bu konularda gerilebilirsiniz.

23 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa Yorumu

Sevgili Boğalar, bu sabah her zamanki rutinleriniz biraz sekteye uğrayabilir, günlük işlerinizin düzeni şaşabilir. Ya da birlikte çalıştığınız, hizmet aldığınız/verdiğiniz kişilerle ilgili durumlarda ufak şanssızlıklar söz konusu olabilir. Kendinizi biraz yorgun da hissedebilirsiniz, bağışıklığınızı destekleyin. Günün ikinci yarısında ise ilişkilerinizle ilgili konularda zorlanabilirsiniz.

23 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler Yorumu

Sevgili İkizler, günün ilk yarısında sevgiliniz, partneriniz ile iletişiminiz pek de hoş olmayabilir. Ya da çocuklarınızla ilgili konular gündeminize gelebilir ve sizi yorabilir. Sabah saatlerinde riskli yatırımlarla ilgili adımlar atmayın, şans bu konuda sizi desteklemiyor. Öğleden sonra da birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili sürtüşmeler, egosal durumlar söz konusu olabilir. 

23 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç Yorumu

Sevgili Yengeçler, sabah saatlere sizi eviniz, yaşam alanınız, gayrimenkullerinizle ilgili konularda ”neden böyle oldu” dedirtebilir. Geçmişle ilgili bazı durumlara takılabilirsiniz. Ya da ailenizden birileri ile ufak tatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Gayrimenkullerle ilgili adım atmak için de uygun değil. Günün ikinci yarısında ise partneriniz, aşk hayatınız ya da çocuklarınızla ilgili zorlanabilirsiniz.

23 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan Yorumu

Sevgili Aslanlar, eğitimler, seyahatlerle ilgili konularda bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz sabah saatlerinde. Araba alım/satım gibi bir süreciniz varsa bunun için de uygun bir sabah değil sizin için. Kardeşleriniz, kuzenlerinizle de iletişiminize özen göstermeniz gerekebilir. Öğleden sonraki saatlerde ise bu sefer de aileniz ya da evinizle ilgili konularda çabuk sinirlenebilirsiniz.

23 Nisan Başak ve Yükselen Başak Yorumu

Sevgili Başaklar, bu sabaha maddi, parasal konularla ilgili biraz şanssız bir şekilde başlayabilirsiniz. Beklediğiniz ödeme gecikebilir, hesaplamalarınızdan fazla harcamanız olabilir mesela. Kendi öz değerinizi de sorgulayabilir, kendinizi pek değerli hissetmeyebilirsiniz. Günün diğer yarısında ticaret ya da iletişimle ilgili bazı gerginlikler yaşanabilir.

23 Nisan Terazi Ve Yükselen Terazi Yorumu

Sevgili Teraziler, sabah saatlerinde hedefleriniz, amaçlarınızla ilgili kendinizi biraz zorlanmış, şans sizden yana değilmiş gibi hissedebilirsiniz. Biraz daha alıngan, hassas hissedebilirsiniz kendinizi. Sabah saatleri dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapmak için de uygun değil nu arada. Öğleden sonraki saatlerde de maddi konularda biraz zorlanabilirsiniz.

23 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep Yorumu

Sevgili Akrepler, içiniz daralmış, bunalmış hissedebilirsiniz bu sabah. Kendinizi insanlardan uzaklaştırmak, kabuğunuza çekilmek de isteyebilirsiniz. Yalnız kalmak size kendinizi daha iyi hissettirebilir. Arkanızdan söylenenleri duymaya da hazırlıklı olun. Günün ikinci yarısında ise kendinizle ilgili konulara karşı fazla takıntılı, hırslı olabilirsiniz.

23 Nisan Yay ve Yükselen Yay Yorumu

Sevgili Yaylar, bu sabah yapmış olduğunuz planlar, organizasyonlar konusunda bazı aksaklıklar, ertelemeler vs. söz konusu olabilir. Arkadaşlarınızla bazı sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Bugün hayallerinizle ilgili bir şeyler yapmak, adım atmak için de pek uygun değil. Öğle saatlerinden sonraysa kendinizi eliniz kolunuz bağlı gibi hissedebilirsiniz.

23 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak Yorumu

Sevgili Oğlaklar, sabah saatleri kariyerinizle ilgili konularda sizi biraz zorlayabilir. Üstleriniz ya da patronlarınızla da gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sorumlulukların fazla üzerinize gelmesi de söz konusu olabilir. Kendinizi göstermek için tüm işlere koşturmaya çalışmayın. Öğleden sonraki saatlerde ise sosyalleşme planlarınız çok da gerçekleşemeyebilir.

23 Nisan Kova ve Yükselen Kova Yorumu

Sevgili Kovalar, sabah saatlerinde bazı hararetli tartışmalar, fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Hukuki ya da akademik süreçlerinizde, yabancılarla ilgili konularda da bir gelişme söz konusu olmayabilir. Seyahat planları yapmak ya da eğitimler seçmek için uygun bir sabahta değilsiniz. Günün diğer yarısında da iş yerinizde biraz zorlanabilirsiniz.

23 Nisan Balık ve Yükselen Balık Yorumu

Sevgili Balıklar, sabah saatlerinde yatırımlarınızla ilgili biraz zorlanabilirsiniz. Risk almamanız gereken bir sabah sizin için. Miras, nafaka gibi konular ya da bankalarla olan süreçlerinizde de şans pek sizden yana değilmiş gibi hissedebilirsiniz. Günün ikinci yarısındaysa inandığınız konular için tartışmalar, biraz güç savaşları söz konusu olabilir. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...