12 Ağustos 2022, Cuma 08:04

Sinoz Leke Kremi Nedir Fiyatı Ne Kadar Nerede Satılır

Sinoz Leke Kremi Nedir Fiyatı Ne Kadar Nerede Satılır

Sinoz krem güneşe maruz kalma neticesinde meydana gelen cilt lekeleri, sivilce izleri, yaşlılık lekeleri ve hamilelik döneminde beliren lekelerin geçmesinde etkili olan bir leke kremidir.

Sinoz Leke Kremi Nedir, Kullananlar Memnun mu?

Sinoz krem güneşe maruz kalma neticesinde meydana gelen cilt lekeleri, sivilce izleri, yaşlılık lekeleri ve hamilelik döneminde beliren lekelerin geçmesinde etkili olan bir leke kremidir.Sinoz krem ayrıca ciltte çeşitli sebeplerden dolayı oluşan renk ve ton eşitsizliklerin giderilmesinde de kullanılmaktadır. Satış fiyatı 115 TL olan bu kremin etkili sonuçlar verebilmesi için bir ay boyunca düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. Sinoz Leke kremini kullananların yorumlarına aşağıda yer verilmektedir. Sinoz kremi internet üzerinden satın alabilirsiniz.

Sinoz Leke Kremi Kullanıcı Yorumları Nasıldır?

 1. “Yaklaşık olarak 6 senedir geçmek bilmeyen sivilceleriyle mücadele eden kızım bir arkadaşının tavsiyesi üzerine 5 ay önce Sinoz yüz bakım maskesini kullanmaya başladı. Maskenin kullanım talimatında haftada 2 kere kullanılması gerektiği yazsa da kızım maskeyi gün aşırı olarak cildine uyguladı ve şu anda neredeyse yok denecek kadar az sivilcesi kaldığını söyleyebilirim. Ayrıca kızımın daha önceden kalan sivilce lekeleri ve kullandığı çeşitli kremlerden dolayı oluşan cildindeki ton eşitsizlikleri için de bu ürünün kremini kullanmaya karar verdik ve ondan da gayet memnun kaldık.”
 2. “Sinoz leke kremini 2 aydır düzenli olarak kullanıyorum. İlk kullandığım kutu bittikten sonra cildimdeki lekelerde hiç bir değişiklik olmaması üzerine müşteri temsilcileri ile görüşerek ikinci kutuyu da kullanmaya karar verdim. Bu kararın çok doğru bir karar olduğunu söyleyebilirim çünkü lekelerimin yaklaşık %80 i kayboldu ve cildim mükemmel bir derecede iyileşme gösterdi.”
 3. “Sinoz leke kremini kullanmaya başladıktan 3 ay içinde lekelerimden tamamen kurtuldum. Kremin kullanıcı yorumlarında bazıları lekelerinin tamamen geçtiğini bazıları da kremin hiç etki etmediğini söylemiş. Bence bu tamamen kişinin cilt yapısıyla alakalı bir durum.”
 4. “Kremi güneş lekeleri için kullanmaya karar verdim ve kullanmaya başlayalı yaklaşık 4 gün olmasına rağmen cildimde değişiklikler olduğunu söyleyebilirim. Krem cilt lekelerini açma ve cildi nemlendirme özelliğine sahip. Herkes tarafından oldukça yaygın olarak kullanılan bir krem olması benimde kremi denemem için bir sebep oldu ve kremin gayet başarılı olduğunu belirtmek isterim. Ayrıca herkesin cilt yapısı farklı olduğu için kremin gösterdiği etkilerin kişiden kişiye göre değiştiğini bilmenizde fayda var.”
 5. “Bir arkadaşım bu kremi kullanarak etkili sonuçlar almıştı. Güneş lekelerindeki etkisi biraz hafif kalsa da kremin hiçbir işe yaramadığını söyleyemem. Cildinde ciddi ve aşırı derecede lekeleri bulunmayan kişilerin kullanmasını tavsiye ederim.”
 6. “Kremin iki kutusunu da bitirdim fakat hiçbir etkisini göremedim. Lekelerde hafif derecede açılma olsa da kremi kullanmaya bıraktığınız anda lekelerin geri geldiğini görüyorsunuz. Bu kremin bütün lekeleri %100 yok ettiğini söyleyerek reklam yapan markayı da ve kremi överek kremin cidden işe yaradığını söyleyen bütün bloggerları ve vloggerları kınıyorum.”
 7. “Herkese merhabalar. Kremi ve maskesini yaklaşık olarak 1 aydır kullanıyorum ve cildimde çocukluktan kalan çillerin ve alnımdaki güneş lekelerin neredeyse tamamının ortadan kalktığını söyleyebilirim. Etrafımdaki herkes cildimdeki değişimin farkında ve cildimin iyileştiğini söylüyor. Bu kremin kullanımındaki en önemli püf nokta kremi düzenli bir şekilde uygulamaktan geçiyor.”
 8. “Krem bence harika bir ürün. Ben bir kutusunu bitirdim ve ikinci kutuya başlayacağım fakat arkadaşımda hiçbir sonuç göstermediği de bir gerçek. Herkesin cildinde farklı etkiler gösteren bir krem olduğu için nasıl bir sonuç alacağınızı denemeden bilemezsiniz.”
 9. “Bu kremi kullanmaya 12 ağustosta başlamıştım ve bugün günlerden 10 eylül yani yaklaşık olarak 1 aydır kullanıyorum fakat kremin vaad ettiği gibi fazla derinde olmayan sivilce lekelerime karşı hiçbir etkisi olmadı. Kutunun yarısına gelmeme rağmen maskenin vaad ettiği siyah noktalara ve sivilcelere karşı etkisini de henüz göremedim. “
 10. “Kremi eşim için aldım ve kullanmaya başlayalı 20 gün oldu. Eşimin doğumdan kalan lekelerine ve güneş lekelerine karşı oldukça etkili bir krem olduğunu söyleyebilirim. Gayet memnun kaldığımız ve herkese de önerebileceğimiz ürünler arasında.”
 11. “Karşıma çıkan reklamlara güvenerek aldığım ve 1 aydır düzenli olarak kullanmama rağmen lekelerimi geçirmek yerine lekelerin rengini daha da koyultarak kararmalarına yol açan bir krem. Kremin etkisinin çok abartıldığını ve tamamen bir hayal kırıklığı olduğunu söyleyebilirim.”
 12. “Ürünün ikinci kutusunu kullanmaya başlamak üzereyim. Bu kremin hayatım boyunca ikincisini kullanmaya devam ettiğim ilk krem olduğunu söyleyebilirim. Krem sürekli olarak düzenli bir şekilde ve temiz cilde uygulandığında etkisini görüyorsunuz. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün.”
 13. “Kremi kullanmaya başlayalı 20 gün gibi bir kısa süre olmasına rağmen cildimdeki lekelerin küçülerek yavaş yavaş azalmaya başladığını gözlemleyebiliyorum. Zamanla lekelerin tamamını yok edeceğini umud ediyorum. Zaman geçtikçe gelişmeleri yazmaya devam edeceğim.”
 14. “Kullanıcı yorumlarına güvenerek sipariş verdim ve 3 kutu kullanmama rağmen hiçbir etkisini göremedim. Paranızı boşuna bu kreme harcayarak ziyan etmeyin derim.”
 15. “Bu kremin sonuçlarını görmek için sabırlı olmanız gerekiyor ve bence gayet etkili bir ürün. İkinci kutunun yarısına geldim ve gözlerimin kenarında oluşan güneş lekelerini yavaş yavaş yok etmeye başladı.  Umarım kremi kullanmayı bırakınca lekeler geri gelmez.”
 16. “Kremi kullanmaya başlayalı bir ayı geçti ve kremin cildimdeki etkilerini gayet açıkça görebiliyorum. Lekelerimin rengi açılarak cilt tonum eşitlenmeye başladı. Kremin hoş bir kokusu var ve cildinize uyguladığınızda hemen emiliyor. Kullanımı da oldukça kolay.”
 17. “28 yaşındayım ve alnımda ve dudak üstümde oluşan güneş lekeleri için kullanmaya başladım. Lekelerin rengi çok koyu olduğu için bir açılma gözlemlemeye başladım fakat lekelerin tamamen yok olduğunu söyleyemem.”
 18. “Kremi kullanmaya başlayalı 2 ay oldu ve lekelerimin tam olarak kaybolduğunu söyleyemesem de 2. kutuyu da kullandıktan sonra daha etkili bir sonuç alacağımı düşünüyorum.”
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT