Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Rüyada asker olduğunu görmek ne demek? Rüyada üniformalı asker görmek, askerden kaçmak ne anlama gelir?

Mavi Kadın>Rüya tabirleri>Rüyada asker olduğunu görmek ne demek? Rüyada üniformalı asker görmek, askerden kaçmak ne anlama gelir?

Rüyada asker görmek gerek iş hayatında gerekse sosyal hayatta başarı ve mutluluğa işaret eder. Asker görme rüyası hayırlı işlere yorulur. Genel olarak güzel haber alma, yükselme, terfi etme, konum değiştirme, mükâfatlandırılma şeklinde tabir edilir. Rüyada asker olduğunu görmek ne demektir? Üniformalı asker görmek, askerden kaçmak, kadın asker görmek, askerle konuşmak, askeri birlik görmek ve askerle ilgili tüm rüya tabirlerini Mavi Kadın editörü derledi.

Rüyada asker olduğunu görmek ne demek? Rüyada üniformalı asker görmek, askerden kaçmak ne anlama gelir?

Hızlı erişim: 

 • RÜYADA ASKER OLDUĞUNU GÖRMEK NE DEMEK?
 • RÜYADA ASKERE GİTMEK NEYE İŞARETTİR?
 • RÜYADA TEKRAR ASKERE GİTMEK NE ANLAMA GELİR?
 • RÜYADA KENDİNİ ASKER GÖRMEK TABİRİ NEDİR?
 • RÜYADA ASKER OLUP SAVAŞMAK NE ANLAMA GELİR?
 • RÜYADA SİLAHLI ASKER OLMAK NE DEMEKTİR?
 • RÜYADA ASKER GÖRMEK NE DEMEKTİR?
 • RÜYADA KADIN ASKER GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?
 • RÜYADA ÜNİFORMALI ASKER GÖRMEK NEYE İŞARETTİR?
 • RÜYADA ASKERİ BİRLİK GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?
 • RÜYADA ASKERLE KONUŞMAK NE DEMEKTİR?
 • RÜYADA ASKERDEN KAÇMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada asker olduğunu görmek rüyayı gören kişiye göre farklı anlamlar taşısa da asker görme rüyası olumlu anlamlar taşır. Asker genel anlamıyla gücü, kuvveti, dayanıklılığı simgelediği için bu rüyalar da olumlu tabir edilmiştir. Askerlikle ilgili rüyalar kişinin karşılaştığı zorluklar karşısında başarılı, sabırlı, güçlü olacağı anlamına gelir. İşyerinde yükselme, maddi ve manevi başarılar elde etme gibi yorumlar da tabirler arasındadır. Tüm asker rüyalarını yukarıdaki hızlı erişim linklerinden kolayca okuyabilirsiniz. 

Tüm ruya tabirleri için Mavi Kadın Rüya Tabirleri sayfasına göz atabilirsiniz.

Rüyada asker olduğunu görmek ne demek? Rüyada üniformalı asker görmek, askerden kaçmak ne anlama gelir?

RÜYADA ASKER OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada asker olduğunu görmek rüya tabircileri tarafından daima olumlu tabir edilir. Kişi rüyasında kendini asker giysileri içinde başka askerlerle bir arada görüyorsa iş yaşamında sağlayacağı bir başarı olacak demektir. Rüyasında kişi kendini asker giysileriyle askeri bir büroda masa başında otururken görüyorsa kamu dairelerinde bir işi olacağı ve kolaylıkla hallolacağı öngörülür.

Kişi kendini rüyasında asker olarak eğitim alırken gördüyse toplum içinde sözü dinlenen, saygın bir konumda olacaktır. Kişi asker olarak koğuşta yattığını gördüyse hane içinde olacak bir dedikoduya işaret edilmektedir. Bu dedikodu hakkında dikkatli olunmalı, başkalarıyla ilişkinin bozulmamasına dikkat edilmelidir.

RÜYADA ASKERE GİTMEK

Rüyada askere gitmek yeni bir ortama girileceğine yorulur. İşe girmek, evlenmek, taşınmak olarak tabir edilebilecek bu rüya ile kişinin yaşamında önemli bir değişiklik olacaktır. Rüyayı gören kişi erkekse yaşamındaki değişiklik istemediği halde gerçekleşecek ama sonucunda mutlu olacaktır. Rüyayı gören kişi bekâr bir kadınsa üniformalı biriyle evlenebilir. Evli bir kadın rüyasında askere gittiğini görürse resmi dairede bir işinin kolaylıkla halledileceğine yorulur.

RÜYADA TEKRAR İKİNCİ KEZ ASKERE GİTMEK

Rüyada yeniden askere gitmek iş hayatında maddi ya da manevi kazanca işaret eder. Kişinin ya maddi olarak geliri artacak ya da terfi alarak mevkisi yükselecektir. Rüyada ikinci kez askere gittiğini görmenin bir başka tabiri çocuklarla ilgili güzel bir haber almaktır. Çocuğu olmayan kişiler bu rüyayı görürse yardım ve hayır yaparak manevi tatmine ulaşacağı, toplum içinde sevilen biri olacağı manasındadır.

RÜYADA KENDİNİ ASKER GÖRMEK

Rüyada kendini asker görmek yaşamdaki zorlukların aşılıp mutlu, ferah, başarılı bir döneme girileceğinin işaretidir. Rüyasında asker olup kendisini başka askerlere komuta ederken gören kişi iş yaşamında yükselecektir. Hane içinde güzel bir haber, izdivaç, terfi gibi haberlerin alınabileceğine de yorulan bu rüya oldukça güzel manalar taşır. 

RÜYADA SİLAHLI ASKER OLMAK

Rüyada silahlı asker olmak çevresi tarafından maddi, manevi yardım görüleceğinin işaretidir. Kişi hayatındaki sıkıntıları yakınlarından aldığı destekle aşacak, maddi yardımlar sayesinde borçlarından kurtulacaktır.

RÜYADA ASKER OLUP SAVAŞMAK

Rüyada asker olup savaştığını gören kişi çok başarılı olacaktır. Öğrenciyse okulda, çalışansa işyerinde sağlanacak bu başarılar kişiyi yükseltecek ve mükâfatlandıracaktır. Kişi elde ettiği başarılarla hem mutlu olacak hem de maddi sıkıntılarını aşacaktır.

RÜYADA ASKER GÖRMEK

Rüyada asker görmek hane içinde müjdeli, güzel bir haber alınacağının işaretidir. İş arayan kişi iş bulacak, bekâr kişi güzel bir izdivaç yapacak, terfi bekleyen kişinin mevkisi yükselecek, hanede bolluk, bereket yaşanacak demektir. Rüyada asker görmek başka bir tabire göre beklenmedik bir yerden gelecek paraya da yorulmaktadır.

Rüyada asker olduğunu görmek ne demek? Rüyada üniformalı asker görmek, askerden kaçmak ne anlama gelir?

RÜYADA KADIN ASKER GÖRMEK

Rüyada kadın asker görmek rüyayı gören kadınsa hane içinde kendisinin ağır bir sorumluluk altına gireceğine yorulur. Maddi ve manevi olarak sırtına yük alacak olan bu kişi geçici de olsa yorucu günler geçirebilir. Rüyasında kadın asker gören kişi bekâr bir erkekse istediği gibi biriyle yakın zamanda izdivaç yapacak demektir. Rüyayı gören kişi evliyse işyerinde bir kadın yönetici tarafından yönetileceği ya da bir kadınla iş anlaşması yapacağı anlamları taşır.

RÜYADA ÜNİFORMALI ASKER GÖRMEK

Rüyada üniformalı asker görmek devlet dairelerinde yapılacak işlerin kolaylıkla ve hızlıca halledilmesi manasına gelir. Başka bir tabire göre ise üniforma şan, şöhret, ün demektir. Rüyasında üniformalı asker gören kişi başarılı olacak, toplum içinde saygıdeğer bir konuma gelecektir.

RÜYADA ASKERİ BİRLİK GÖRMEK

Rüyada askeri birlik görmek kişinin destek almaya ihtiyaç duyacağına yorulur. Kişi çevresi, eş, dost, yakınları tarafından sağlanacak destekle huzura ve başarıya kavuşacaktır. Kararsız kalınan konularda aile büyüklerinin fikri alınmalı, işyerinde üst mevkideki kişilere danışılmalıdır.  

Rüyada asker olduğunu görmek ne demek? Rüyada üniformalı asker görmek, askerden kaçmak ne anlama gelir?

RÜYADA ASKERLE KONUŞMAK

Rüyasında askerle konuştuğunu gören kişi mevki sahibi biriyle yakınlaşacaktır. Üst mevkideki bir kişinin dostluğuna mazhar olacak kişi yardım ve destek bulacaktır. Rüyada bir askerle konuştuğunu gören kişi bekârsa aradığı kişiye kavuşacak, dilediği şekilde izdivaç yapacaktır.

RÜYADA ASKERDEN KAÇMAK

Rüyada askerden kaçtığını gören kişi hayatında gerçekleşmesinden korktuğu şeylerden kaçmaktadır. Kişi ya korktuğu şeylerin üzerine gidip çözüm üretmeli ya da aile büyüklerinden destek alarak korkularının gerçekleşmesini önlemelidir. Başka bir tabire göre rüyasında askerden kaçan kişi tüm sıkıntı ve sorunlardan kurtularak huzurlu bir döneme girecektir.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Işıl Bulur
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
1 Görüş
emel sine29 Şubat 2024 - 21:57
oğlumu askere gönderdim bu rüyayı görmeye başladım. askerden geldi, hala 1ayda 1 kez bu rüyayı görüyorum.
Sonraki Haber Yükleniyor...